Automobilių išmuitinimo procedūra: kam ją patikėti

Kadangi neužilgo įsigysite keletą automobilių iš trečiųjų šalių ir tai darysite pirmą kartą, šiuo metu turite nemažai klausimų ir nesate tikri, kaip turėtumėte užtikrinti sklandų savo įsigytų automobilių importą į Lietuvą? Žinoma, klausimų gali būti daug, tačiau, laimei, atsakymų šiandien taip pat yra ne ką mažiau. Be to, nereikėtų pamiršti, kad jums patiems nėra jokios būtinybės leistis į daugybės vingrybių ir sudėtingų terminų bei procedūrų kupiną automobilių išmuitinimo procesą. Visą tai jūs galite patikėti muitinės tarpininkams, kurie įgyvendins automobilių išmuitinimo procedūras ir užtikrins, kad galėtumėte Lietuvoje užregistruoti iš trečiųjų šalių importuotus automobilius.

Be abejo, jei apie galimybę kreiptis į muitinės tarpininkus jūs dar nebuvote pagalvoję, turbūt taip pat svarstote, ar jums tikrai vertėtų pasinaudoti šiomis paslaugomis. Tačiau turite suprasti, kad automobilių išmuitinimas iš jūsų gali pareikalauti nemažai laiko ir jėgų – ypač, jei jums iki tol niekuomet nebuvo tekę pildyti visų reikalingų dokumentų. Tai reiškia, kad siekiant išvengti didelio galvos skausmo ir būti tikriems, kad automobilių išmuitinimas vyks labai sklandžiai ir profesionaliai, naudinga šiuos darbus patikėti savo srities profesionalams.

Bet kuriuo atveju, pirmiausia jums reikės juos pasirinkti. Kadangi muitinės tarpininkų Lietuvoje yra daugybė, susidursite su labai didele pasirinkimo laisve. Ir tai kai kuriems iš jūsų gali pradėti kelti nemažai papildomų klausimų, nes nebūsite tikri, kurią bendrovę būtų geriausia pasirinkti. Laimei, jei jūs naudositės internetu ir skirsite šiek tiek savo laiko, galėsite nesunkiai surasti informaciją apie skirtingus muitinės tarpininkus ir palyginti jų turimą patirtį, teikiamas paslaugas, klientų atsiliepimus ir kt. Tokia informacija yra pasiekiama ranka, todėl nei vienam iš jūsų neturėtų iškilti didesnių sunkumų renkantis profesionalius muitinės tarpininkus.

Galiausiai jūs visuomet galite tiesiogiai susisiekti su viena ar kita bendrove, kuri siūlo muitinės tarpininkų paslaugas, tokiu būdu užduodami šios srities specialistams visus jums aktualius klausimus. Tokios pirminės konsultacijos pagalba jums turėtų tapti dar lengviau apsispręsti, kurie muitinės tarpininkai galėtų geriausiai pagelbėti išmuitinant jūsų įsigytus automobilius.

Daugiau informacijos apie muitinės tarpininkų paslaugas rasite https://deklarantai.lt.