Kai kurios odontologijos paslaugos teikiamos nemokamai

vilniusNorint turėti gražią šypseną, vien tik priežiūros pagal bazines taisykles, gali nepakakti. Specialistai pabrėžia, kad dantų problemos gali atsirasti ne tik dėl netinkamos higienos, bet ir dėl kitų priežasčių. Tačiau, kainos visada priklauso nuo to, kas per problema kainuoja. Taip pat paslaugų kainoms įtaką daro yra regionas. Pavyzdžiui, visi žino, kad Vilnius pasižymi didelėmis prekių ir paslaugų kainomis, tad natūralu, kad ir odontologijos paslaugos ten kainuos daugiau. Kaip bebūtų, specialistai pateikia nemažai rekomendacijų kaip reikėtų rinktis specialistus.

Jeigu jus domina gana nesudėtingos dantų priežiūros paslaugos ar kažkokios specifinės procedūros, tiesiog turėtumėte įvertinti ar jas galėtų atlikti tik patyrės odontologas ar užtektų kreiptis ir į praktikantą. Pavyzdžiui, norint išvengti išlaidų, kai kurios paslaugos yra teikiamos studentų t.y. praktikantai dažnai ieško savanorių, kuriems galėtų atlikti tam tikras procedūras pagal esamą studijų programą. Tad, būnant savanoriu, paslaugas gaunate nemokamai, bet aišku – studentai neprisiims atsakomybės už prastą kokybę. Jie tiesiog mokosi ir tiek. Tai gali būti puiki išeitis norintiems paprastos ir nesudėtingų procedūrų. Pavyzdžiui – tik profilaktinės pažiūros.

Norint, kad dantų taisymo ir kitos susijusios odontologijos paslaugos būtų atliekamos kokybiškai ir pigiai, taip pat reikia pasigilinti ir į situacijas. Mat, vienos procedūros visiškai kompensuojamos iš ligonių kasų, o už kitas reikia primokėti papildomai net ir tuomet, jeigu mokate PSD. Pavyzdžiui, dantų plomba bus įdėta nemokamai, bet už pačią plombą teks susimokėti t.y. paslaugas atliekama nemokamai, o mokama už medžiagas.

Lietuvoje rasti odontologijos klinikas, kurios teikia pigias ir kokybiškas paslaugas nėra sudėtinga. Tiesiog internete yra gana daug atsiliepimų tiek apie odontologus, tiek apie klinikas. Geriausia tai, kad yra netgi specializuotų platformų, kuriose galima vertinti specialistų atliktą darbą. Ten dažnai aprašomos patirtys – tiek neigiamos, tiek ir teigiamos.

Kokybiškas odontologijos paslaugas galite užsisakyti bet kurioje privačioje klinikoje, kuri turi reikiamą licenciją ir neturi neigiamų įvertinimų. Kurios tai būtų klinikos – sužinosite naudodamiesi internetu ir suvedę atitinkamų raktinius žodžius.