Vestuviniai žiedai internetu

vestuviniai ziedaNorite nustebinti vienas kitą, bet nežinote kokie vestuviniai žiedai jums būtų tinkamiausi? Dažniausiai poros žiedus renkasi tiek pagal kainą, tiek pagal išvaizdą, tiek ir pagal metalą. Būtina pabrėžti, kad yra visokių parduotuvių, kuriose gražius žiedus įsigyti galėtumėte už mažą kainą, tačiau žinokite tai, kad pigūs žiedai neretai gali būti ir paprasčiausios klastotės, todėl reikia itin atsargiai rinktis vietas, kuriose lankysitės ieškodami žiedų. Siūloma nepagailėti laiko ir taip pat apsilankyti internete – čia yra įsikūrusi ne viena aukso dirbinių parduotuvės, todėl manome, kad tai būtų pati geriausia pradžia ieškant šių vestuvinių atributų.

Vestuviniai žiedai turi būti iš tradicinio metalo – aukso arba platinos. Būtina žinoti, kad kai kurios parduotuvės itin stipriai gudrauja. Čia kalbame apie el. prekybą. Vestuviniai ir kiti žiedai nuotraukose atrodo puikiai, o kaina taip pat stebina – ji dažniausiai būna maža. Esmė tame, kad nereikėtų iškart susižavėti pirmu pasitaikiusiu pasiūlymu. Viena didžiausių apgavysčių – žiedų įsigijimas pagal nuotraukas. Tai reiškia, kad neretai pirkėjai tampa stipriai nusivylę kai pamato ką jiems atsiunčia pardavėjas. Dažniausiai situacija būna paprasta – nuotraukose žiedai atrodo visai kitaip – jie ten rodomi masyvūs, gražūs, blizgantys, tačiau gavus juos paštu, matoma, jog jie ne tokie ir masyvus, o ir atspalviai visai kitokie. Čia reikėtų žinoti elementarią taisyklę – masyvūs žiedai sveria daugiau, todėl prieš perkant, būtinai įsitikinkite koks yra žiedų svoris. Gavus juos, jūs pamatysite, kad tai yra tarsi optinė apgaulė. Žinoma, tie kurie taupo, neturėtų kuo skųstis – neretai tokie žiedai ir gyvai atrodo kuo puikiausiai.

Perkant auksinius žiedus vestuvėms, būtinai įsitikinkite kokios aukso prabos nurodytos. Neretai kai kurie būsimi jaunavedžiai taip susižavi maža kaina, kad pamiršta visus niuansus. Jeigu praba yra 999, vadinasi, jog aukso čia yra daugiau – tai grynas auksas. Jeigu praba 875 ar 825, tada žinoma, kad bus įvairiausių priemaišų. Matote, priemaišos yra blogai todėl, kad dėl jų auksiniai žiedai labai lengvai apsineš t.y. jie bus labiau jautrūs korozijai. Kokybiški žiedai tokių problemų nepatiria.