Visoms paskoloms taikomi skirtingi reikalavimai

paskolomsIeškantiems finansavimo, reikėtų daugiau laiko skirti paskoloms t.y. domėjimuisi apie jų gavimą bei kitus ypatumus. Kai kurie mano, jog bet kokia paskola yra suteikiama ta pačia tvarka – taip tikrai nėra, nes kiekviena paskolos rūšis turi savus reikalavimus. Dabar Lietuvoje galima teirautis dėl bet kokio tipo kredito, tačiau aišku – ar paskola bus suteikta, priklausys nuo asmens galimybių bei siūlomų garantijų kreditoriui. Dabar reikėtų apžvelgti, kodėl nereikėtų painioti populiariausių kredito rūšių.

Paskola automobiliui bus suteikta tik tada kai asmuo kredito teikėjui pasiūlys kažkokias garantijas. Pavyzdžiui, viena iš jų gali būti didelės nuolatinės pajamos. Jeigu jūsų darbo užmokestis siekia kelis tūkstančius eurų per mėnesį, tai spėkite ar kreditoriui kils abejonių dėl jūsų mokumo? Na visokiausių niuansų yra, tačiau didelių pajamų užtikrinimas reiškia, kad jūsų skolinimosi galimybės yra palankios. Turėkite galvoje, kad didelės pajamos negali būti iškart išleidžiamos buities išlaidoms padengti. Trumpai tariant, jeigu gaunate didelį atlyginimą, tačiau didžiąją dali jo išleidžiate kažkokiems turimiems įsipareigojimams padengti, tada jūsų finansinė situacija kreditoriui neatrodys labai patraukliai. Tai reiškia, kad didelės pajamos turi būti be didelių buities išlaidų. Tik tada kreditorius nesibaimins dėl paskolos suteikimo. Kitą vertus, to paties galite tikėtis, jeigu jus domina autolizingas – visos sąlygos praktiškai yra identiškos.

Paprastų kreditų išdavimo tvarka mažiau sudėtinga – čia skolintis sugeba beveik kiekvienas. Šie paskolų teikėjai internetu teikia ribotas sumas, tačiau neprašo kažkokių tai papildomų garantijų t.y. užstato. Jiems svarbiausia, kad nepažeistumėte įstatymų, kurie nubrėžia ribą dėl skolinimosi tvarkos. Tai reiškia, kad jums reikia gauti tiek pajamų, kad jomis sugebėtumėte padengti naujus kreditus bei jau turimus įsipareigojimus neviršijant 40 procentų pajamų sumos. Tai yra paprasta taisyklė.

Bene labiausiai keblumų jums gali sukelti verslo paskolos ar tiesiog vartojamieji kreditai iš bankų. Verslo paskolos suteikiamos griežtai, turint tik visą planą bei išsamią profesionaliai paruoštą analizę. Taip pat bus reikalingas ko gero ir užstatas. Vartojimo kreditams taip pat bus prašoma kažką įkeisti. Šie trys kreditų tipai yra beveik tas pats, tačiau išduodami kaskart skirtinga tvarka bei reikalavimais.