Vyriški drabužiai pigiau

vyriski drabuziaiVyriski rubai internetu yra perkami labiau nei moteriški, tačiau čia apsipirkinėjimo principai yra kiek kitokie – vyrai labiau deda pastangas siekiant sutaupyti, todėl neretai jie renkasi užsienio el. parduotuves. Jos gali pasiūlyti nemenką rūbų asortimentą stebinančiomis kainomis, nes kai kurios el. parduotuvės Lietuvoje drabužius parduoda gana brangokai. Įprasta matyti jaunesnius vyrus, besidairančius į užsienio parduotuves, tačiau čia visada rūbų pasirinkimas yra kiek kitoks – tos parduotuvės pasirenkamos tik tokiais atvejais, jeigu ieškoma firminių rūbų mažesnėmis kainomis.

Pavyzdžiui, Lietuvoje sunkai rasite pigiai kainuojančius kokybiškus sportinius kostiumus ar kitą aprangą, kainos čia vyrauja gana nemenkos. Užsienio el. parduotuvės visą tai gali pasiūlyti už labiau prieinamą kainą, tačiau aišku – čia galima išvysti šiokių tokių niuansų. Vienas labiausiai erzinančių – pristatymo mokestis. Perkant, tarkime iš Didžiojoje Britanijoje įsikūrusių el. parduotuvių, drabužių pristatymas į Lietuvą bus labai brangus. Tada daug kam atšoka fantazija rinktis tokias parduotuves. Žinoma, visada yra apeinamos tam tikros sąlygos, todėl ir čia – pristatymo mokestis dažnai yra sumažinamas ar jaučiamas tik minimaliai.

Vyriski drabuziai, kurie skirti sportui ir laisvalaikiui, yra užsakomi iš užsienio el. parduotuvių, tačiau pristatymo mokestis yra sumažinamas keliais būdais. Vienas iš pagrindinių – pirkimas didesniais kiekiais, jog užsakymo vertė būtų labai didelė. Tada pardavėjai neretai suteikia nuolaidą ir pristatymą vykdo nemokamai. Tiesa, tai pasitaiko labai retai, tačiau net ir didelius kiekius užsisakydami, vyrai sutaupo nemažas sumas, nes pristatymo mokestis nekinta. Nesvarbu ar tai būtų mažas kiekis ar didelis – pristatymo suma įprastai būna vienoda, todėl kuo didesnis perkamų rūbų kiekis, tuo mažesnė kaina jaučiama, nes mokestis paskirstomas kiekvienam pirkiniui.

Kitas variantas išvengti didelio pristatymo mokesčio, yra jungimasis į grupes ir bendras užsakymas. Tai populiarus pasirinkimas ne tik tarp vyrų, bet ir moterų. Internetiniuose forumuose žmonės susiburia bendram užsakymui, todėl pristatymo mokestis į Lietuvą tampa minimalus. Vienas žmogus gauna visų prekes, o tada už atitinkamą mokestį išsiuntinėja registruotu paštu kiekvienam prekių savininkui vis į skirtingą miestą.